de
en
sl

ŠIŠKO STEKLARSTVO
Podbevškova ulica 3

8000 Novo mesto, Slovenija
T: +386 (0)7 337 65 30
F: +386 (0)7 334 10 97
E: info@sisko.si

Novice

Poletni kolektivni dopust

V Šiško steklarstvu imamo od 22. 7. do vključno ...

Stillesova zahvala za sodelovanje pri Grand Park Hotelu Rovinj

S podjetjem Stilles že leta uspešno sodelujemo. ...

Namestitev AED in predstavitev oživljanja

Pri Šiško steklarstvu smo namesto uradne ...

Zaposlimo

Zaposlimo administratorja.

Pogoji za zaposlitev:
- Od kandidatov pričakujemo izobrazbo V. stopnje.
- Vsaj 3 leta delovnih izkušenj v administraciji.
- Vozniški izpit B kategorije.

Opis delovnega mesta:
- delo s programom spremljanja proizvodnje,
- delo s programom Pantheon: vnos naročil, skeniranje dokumentov,
- sprejem pošte,
- ostala pomoč v administraciji.

Nudimo vam:
- Stimulativno plačilo in urejeno delovno okolje.
- Sklenitev delovnega razmerja za določen čas s poskusno dobo 3 mesecev.

Vlogo za zaposlitev pošljite najkasneje do 17. 7. 2019 po pošti na naslov: Šiško steklarstvo d.o.o., Podbevškova ulica 3, 8000 Novo mesto.
Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste z veseljem sprejeli vse piškotke.
Zavrni piškotke